Plakat DREAMS don't WORK UNLESS YOU DO Zobacz większe

DREAMS don't WORK UNLESS YOU DO

63,00 zł brutto

Plakat w ramce gotowy do powieszenia z motywem napisu DREAMS don't WORK UNLESS YOU DO na ceglastym tle. Plakat zabezpieczony pleksi 1mm z nowoczesnym motywem to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie ponadczasowy design.

Ekologiczna i bezpieczna technologia druku.

Gwarantowane bezpieczeństwo zakupów.

Szybka realizacja i wysyłka zamówienia.

Więcej informacji

Plakat

Plakat drukowany jest na wysokiej jakości papierze lateksowym o gramaturze 220g/m2.

Ramka

Sosnowa ramka o całkowitych wymiarach 74x53cm. Wewnętrzna powierzchnia (plakat) zabezpieczona jest dzięki 1mm bezbarwnej pleksi natomiast z tyłu umieszczone są haczyki - plakat w ramie gotowy do powieszenia.

Oferujemy również ramy aluminiowe z większą gamą kolorystyczną. O szczegóły zapytaj konsultanta.

Druk lateksowy

Korzystamy z najnowocześniejszej technologii druku jaką jest druk UV, czyli taki, który utwardzany jest za pomocą specjalnych lamp. Drukujemy w pełnym CMYK z dodatkiem koloru białego!

Czas realizacji

Czas realizacji uzależniony jest od zamówienia. Standardowy czas to maksymalnie 4 dni robocze. Przy indywidualnych zamówieniach na trudniej dostępne drewno stosowane w ramach czas może się wydłużyć do 7 dni roboczych.

Przesyłka

Wszystkie przesyłki zabezpieczone są w specjalne opakowania, chroniące je przed zniszczeniem w trakcie transportu kurierskiego. Przy zamówieniu elementów szklanych tj.: panele szklane, obrazy na szkle itp. prosimy o wybranie przesyłki ubezpieczonej ponieważ tylko taka przesyłka w razie uszkodzenia podlega reklamacji i wymianie na nowy produkt.

Chcesz inny wymiar?

Żaden problem!
Podaj nam wymiar i wyślij zapytanie.
Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h.Lub zadzwoń do nas

30 innych produktów w tej samej kategorii: