Panel szklany do kuchni złocista morela Zobacz większe

Panel szklany do kuchni złocista morela

258,30 zł brutto

Panel szklany do kuchni z motywem abstrakcyjnej fali w kolorze złocistej moreli. Panel szklany do kuchni z nowoczesnym motywem to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania oraz ponadczasowy design. Panel szklany ułatwia utrzymanie czystości, ponieważ jego mycie jest banalnie proste i nie wymaga żadnych specjalnych specyfików.

Ekologiczna i bezpieczna technologia druku.

Gwarantowane bezpieczeństwo zakupów.

Szybka realizacja i wysyłka zamówienia.

Więcej informacji

Panel szklany

Panel szklany z grafiką drukowaną bezpośrednio na szkle w najnowocześniejszej technologii druku UV. Technologia druku pozwala na zachowanie pełnego nasycenia grafiki. Druk na szkle jest trwały i wodoodporny, dzięki czemu może być montowany w miejscach narażonych na takie warunki jak wysoka temperatura czy wilgoć. Panele szklane można montować w okolicach kuchni gazowych, jednakże w tym wypadku należy zamówić panel hartowany, ze względu na jego podwyższoną odporność na wysokie temperatury. 

Montaż paneli szklanych

Gotowe panele szklane montować można bezpośrednio do ściany, zarówno do surowej jak i takiej na której przyklejone są płytki. Do montażu najlepiej użyć niereagującego kleju sylikonowego. Na życzenie panel od strony druku zabezpieczany jest za pomocą specjalnej folii, dzięki czemu panel jest bezpieczny w użytkowaniu i nie stwarza niebezpieczeństwa. 

Druk UV

Korzystamy z najnowocześniejszej technologii druku jaką jest druk UV, czyli taki, który utwardzany jest za pomocą specjalnych lamp. Drukujemy w pełnym CMYK z dodatkiem koloru białego!

Materiał

Do paneli szklanych proponujemy szkło optifloat oraz optiwhite - w zależności od grafiki. Standardowe szkło posiada grubość 4mm. Panel szklany może być dowolnego kształtu. Realizujemy nawet najtrudniejsze kształty dzięki technologi cięcia wodą. 

Czas realizacji

Czas realizacji uzależniony jest od zamówienia. Standardowy czas to maksymalnie 10 dni roboczych. Jeżeli zamówienie obejmuje szkło hartowane - czas oczekiwania wydłuża się do 15 dni roboczych ze względu na konieczność hartowania.

Przesyłka

Wszystkie przesyłki zabezpieczone są w specjalne opakowania, chroniące je przed zniszczeniem w trakcie transportu kurierskiego. Przy zamówieniu elementów szklanych tj.: panele szklane, obrazy na szkle itp. prosimy o wybranie przesyłki ubezpieczonej ponieważ tylko taka przesyłka w razie uszkodzenia podlega reklamacji i wymianie na nowy produkt.

Chcesz inny wymiar?

Żaden problem!
Podaj nam wymiar i wyślij zapytanie.
Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h.Lub zadzwoń do nas

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: