Fototapeta do salonu gwiazdy Zobacz większe

Fototapeta do salonu gwiazdy

103,68 zł brutto

Fototapeta z motywem wiru. Doskonale zachowane kolory i odwzorowanie. Fototapeta idealna do salonu dla ludzi ceniących sobie nowoczesne rozwiązania. Dostępna w trzech opcjach: papierowa, samoprzylepna i winylowa.


Ekologiczna i bezpieczna technologia druku.

Gwarantowane bezpieczeństwo zakupów.

Szybka realizacja i wysyłka zamówienia.

Więcej informacji

Tapeta papierowa blue back

Tapeta papierowa typu blue back to rodzaj papieru powleczonego charakteryzujący się gładką papierową powierzchnią. Jest to najtańsza opcja fototapety. Tył fototapety powleczony jest niebieskim materiałem dzięki czemu mimo małej grubości 120g/m2 zakrywa wszystko to na co zostaje naklejony. Fakt ten sprawia, że fototapeta papierowa może być klejona na inną tapetę i nie ma możliwości prześwitu. Mimo niskiej ceny kolory są nasycone. Materiał najczęściej stosowany w pokojach dziecięcych, salonach oraz sypialniach. Tapeta wysyłana jest w brytach (dzielona na pionowe pasy) o szerokości 100 cm oraz zakładce 1 cm.

Papierową tapetę klei się za pomocą tradycyjnego kleju do tapet. Klej rozrabiamy z wodą według zaleceń producenta, nakładamy go na fototapetę, zostawiamy na kilka minut po czym możemy aplikować fototapetę na ścianę.

Tapeta samoprzylepna

Tapeta samoprzylepna stosowana najczęściej w pokojach dziecięcych, przedpokojach oraz salonach. Tapeta jest łatwa do naklejenia oraz zmywania. Atutem tapety samoprzylepnej jest fakt, że może być aplikowana na wszelkie gładkie powierzchnie tj.: ściany, szyby, pleksi, meble. Tapeta nie wymaga użycia kleju, najlepiej aplikować na gładkie powierzchnie.

Tapeta winylowa z flizeliną

Dedykowana do druku tapeta z winylową powłoką po stronie nadruku oraz z warstwą flizeliny od spodu. Atutem tej tapety jest flizelina, która ułatwia nałożenie na ścianę. Do montażu należy stosować wyłącznie klej do tapet flizelinowych oraz smarować tylko i wyłącznie ścianę. Tapeta wysyłana jest w brytach (dzielona na pionowe pasy) o szerokości 125 cm bez zakładki, ponieważ klei się ją "na styk".

Czas realizacji

Czas realizacji uzależniony jest od zamówienia. Standardowy czas to maksymalnie 10 dni roboczych. Zazwyczaj są to 4 dni robocze.

Przesyłka

Wszystkie przesyłki zabezpieczone są w specjalne opakowania, chroniące je przed zniszczeniem w trakcie transportu kurierskiego. Przy zamówieniu elementów szklanych tj.: panele szklane, obrazy na szkle itp. prosimy o wybranie przesyłki ubezpieczonej ponieważ tylko taka przesyłka w razie uszkodzenia podlega reklamacji i wymianie na nowy produkt.

Natomiast przesyłka z tapetą nie musi być ubezpieczona.

Chcesz inny wymiar?

Żaden problem!
Podaj nam wymiar i wyślij zapytanie.
Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h.Lub zadzwoń do nas

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: